Proč investovat do kryptoměn, i když nechcete?

 

 

Děláte to pro sebe a svou budoucnost, ať už se chcete vydat na cestu kolem světa, přestat brzo pracovat nebo mít klid, až půjdete do důchodu.

Nemusíte mít ani moc peněz, začít můžete každý měsíc jen s pár stovkami Kč a i ty se vám časem fantasticky zhodnotí.

Co přinese rok 2018 pro Bitcoin a altcoiny?

Předpoklad pro rok 2017 byl, že cena Bitcoinů může být až 2500 USD na konci roku. Ještě v lednu 2017 byla cena 1BTC cca. 1000 USD, ale na konci roku prosince 2017 se cena posunula na neuvěřitelných 15000 USD za 1BTC.   

Experti předpokládají vývoj Bitcoinu pro rok 2018, že koncem roku  bude cena za 1BTC 50000 - 100000 USD.

Experti tento předpokládaný vývoj mají postaven na těchto faktorech:

  1. V roce 2017 se velmi zvýšila akceptace plateb v Bitcoinech ze strany velkých firem a úřadů.
  2. Velmi se zlepšili aplikace, na které spoléhají uživatelé.
  3. Uživatelé z 34 Evropských zemí mohou Bitcoiny pohodlně nakupovat a prodávat.
  4. Bitcoin již dokázal, že je zlatý standard mezi kryptoměnami a má stabilní růst.
  5. Bitcoin jako oficiální platidlo již akceptovalo několik zemí světa.

 

JAK ŘÍKÁ GENERÁLNÍ ŘEDITELKA FIRST GLOBAL CREDIT

„ Všem, kdo má Bitcoiny se bude velmi dobře dařit “

 

Jistota několikanásobku? Nastal zlatý čas kryptoměn

 V silné zhodnocení nevěří jen bitcoinová komunita, ale i část bankéřů. Podle Saxo Bank by mohla hodnota bitcoinu raketově vzrůst i příští rok.

Už to není jen o BTC ale altcoiny se svými novými technologiemi, ICO projekty které ukazují kam až se decentralizace může do budoucna posunout. 

 

 "Trend is your friend" – trend je tvůj přítel. Pokud jde obchodník s trendem, vydělává.

 

Chytří vydělané peníze investují dál

Blaze tomu, kdo nic nemá, nestará se, kam to schová, zní jedno staré přísloví. A je pravdivé, alespoň v tom smyslu, že vyděláním peněz to nekončí, o své finance se totiž musíte starat i dál. Když je jen necháte v bance, pomalu, ale jistě ztrácí kvůli inflaci svou hodnotu. A protože úspěšní podnikatelé se naučili vydělané peníze točit, tedy investovat většinou do rozvoje své firmy, dělají to i po skončení podnikání.

 

Cena nejznámějších kryptoměn patřících do top 10 ceny jsou aktualní k datu 10.1.2018

BITCOIN - 14000 USD

ETHEREUM - 1344 USD

RIPPLE - 1,88 USD

BITCOIN CASH - 2696 USD

CARDANO - 0,71 USD

LITECOIN - 240 USD

NEM - 1,4 USD

IOTA  -3,37 USD

STELLAR - 0,51 USD

DASH - 1057 USD

 

Nové Japonské právní podmínky pro bitcoin jako oficiální platební možnost jsou nastaveny pro vyvolání bitcoin boomu. Přijímání BTC v sektoru maloobchodu a akceptování této nejpopulárnější světově kryptoměny nic již nebrání. Od 1. dubna 2017, Japonsko oficiálně uznalo bitcoin jako oficiální způsob platby.

 

Cena bitcoinu může v budoucnu vystřelit i na 500.000 dolarů

 Nad možným vývojem ceny bitcoinu se ve svém nedávném článku zamyslel také Yves Lamoureux, vedoucí oddělení behaviorálních studií a prezident agentury pro výzkum trhu Lamoureux & Co. Podle jeho predikce se kurz bitcoinu aktuálně nachází na trajektorii, která jej může katapultovat do cenové bubliny s cílovou částkou 25.000 USD za bitcoin a více…

 

 Jeden bitcoin bude v roce 2030 stát půl milionu dolarů, tvrdí investor Snapchatu

Jeremy Liew očekává, že v roce 2030 bude mít jeden bitcoin hodnotu 500 tisíc dolarů. Aby to nebylo jen prázdné věštění, zveřejnil i důvody, proč si to myslí.

Bitcoinová síť už běží přes sedm let bez toho,  aniž by spadla. Zatímco v roce 2013 bylo v síti kolem 200 tisíc uživatelů, v 2017  už je to 6,5 milionu, což ukazuje na to, že roste zájem o využití sítě, nejen pro ukládání, ale i přenosy bitcoinů. S tímto trendem proto očekává, že bitcoinovou síť bude v roce 2030 využívat přes 400 milionů uživatelů (přibližně čtvrtina Číny, nebo 5% lidí na planetě.

S růstem počtu uživatelů a transakcí také očekává, že vzroste průměrný objem peněz v bitcoinech, které bude jeden uživatel držet – až na 25 tisíc dolarů. Jeremy Liew také dle vývoje odhaduje, že v roce 2030 už bude v síti 20 milionů bitcoinů a celková hodnota sítě tak bude 10 bilionů dolarů.

Podle jeho slov jsou další klíče dalšího růstu nízké transakční náklady, nezávislost na politické stabilitě a také snadné používání přes mobilní telefon.

Bitcoin se stále drží v žebříčku nejúspěšnějších měn s největším růstem hodnoty na světě.

                                                   

                       Chci dům se zahradou                            

 Jestli sníte o domě se zahrádkou, počítejte s investicí minimálně pěti milionů. Ideální by bylo je zdědit, jenže to se nepovede každému. Můžete sice vymyslet něco úžasného a začít podnikat, ale pokud žádný nápad momentálně nemáte, zkuste investovat. Chytrým podnikáním se peníze vydělat dají, stačí mít odvahu a pustit se do toho. Díky české Bitcoinové celebritě Marku Palatinusovi a jeho besedám jsem si uvědomil, že Bitcoin a altcoiny jsou tam kde byly začátky internetu v roce 1995. Jsme na začátku obrovské příležitosti, kterou si nesmíme nechat uniknout. 

 

Chci mít klid a jistotu

Po rychle vydělaných milionech netoužíte a raději dáváte přednost klidu a jistotě, i když to znamená, že třeba nikdy nepodniknete cestu kolem světa? Pak podle všeho smýšlíte jako většina Čechů, kteří se přesně touhle opatrností vyznačují. I tak byste ale o svých penězích měli přemýšlet, investovat totiž můžete obezřetně tak, abyste si vytvořili finanční polštář, který vám vytouženou pohodu zaručí.  Nevrhejte se do krátkodobých spekulací, zbytečně si spálíte prsty.

Pokud nic neinvestujete, pak ani vaše odměna za moc nestojí.

 Investice do znalostí přináší nejlepší úroky.